12
Лис

Активний захист OLAPLEX

OLAPLEX – це революційне відкриття, яке назавжди змінило уявлення про результати відновлення та догляду за волоссям.  Особливістю процедури Активний захист OLAPLEX є миттєве з’єднання дифузних зв’язків, які відповідають за міцність структури волосся. Як результат, з системою OLAPLEX можна легко повернути втрачений блиск, пружність та еластичність пошкодженого та знесиленого волосся. Крім того, саме система OLAPLEX є невід’ємною складовою для безпечної реалізації будь-яких салонних послуг.

Основними перевагами системи OLAPLEX є:

  1. Відновлення дифузних зв’язків;
  2. Укріплення волосся на структурному рівні;
  3. Захист від факторів зовнішнього середовища;
  4. Захист від впливів повсякденних укладок;
  5. Повернення природнього блиску, пружності та еластичності волосся;
  6. Сумісність з будь-якими перукарськими послугами.

Для того, щоб система відновлення та догляду за волоссям OLAPLEX була результативним вибором, варто використовувати виключно сертифіковані та оригінальні препарати OLAPLEX. Як правильно та швидко реанімувати пошкоджене волосся знають експерти Martelle-studio.

Замовити систему комплексного відновлення пошкодженого волосся OLAPLEX у Львові

Martelle-studio – це перша студія краси, яка спрямована на структурне відновлення пошкодженого волосся. Завдяки команді кращих фахівців, оригінальним препаратам та новітньому обладнанню нам вдалося представити найширший перелік SPA послуг по догляду та відновленню фарбованого та ламкого волосся.

Замовити відновлення пошкодженого волосся Активний захист OLAPLEX та   насолодитися миттєвими результатами Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з адміністрацією Martelle-studio.

З Martelle-studio залишатися власницею розкішного волосся так легко!