12
Лис

Біо-комплекс

Біокомплекс – це якісно нове рішення у сфері інтенсивного догляду та лікування волосся. Завдяки вмісту натуральних компонентів відбувається інтенсивне зволоження, живлення та укріплення пошкодженого волосся на структурному рівні.

У склад Біо-комплексу входять наступні компоненти:

  • Олії та мінерали;
  • Рідкий віск жолоба;

Рідкий віск жолоба забезпечує миттєве зволоження волосся.

  • Натуральні фільтри;

Завдяки натуральним фільтрам відбувається надійний захист волосся від ультрафіолетових променів та негативних факторів зовнішнього середовища.

  • Витяжки з рису.

Основним завданням витяжки з рису є полегшення розчісування волосся, а також  повернення блиску та шовковистості тьмяному та знесиленому волоссю.

Процедура Біо-комплекс є ідеальним вибором після проведення будь-якої хімічної процедури та є рекомендованою для слабкого, сухого, ламкого та з роздвоєними кінчиками волосся, яке потребує спеціального догляду.

Для того, щоб результати інтенсивного догляду виправдали всі сподівання та повернули волоссю блиск та зволоження, процедуру Біо-комплекс варто проводити тільки в спеціалізованих салонах. Знайти оригінальні та високоякісні препарати та команду досвідчених експертів Ви зможете в Martelle-studio.

Замовити процедуру інтенсивного догляду Біо-комплекс у Львові

Martelle-studio – це гармонійне поєднання сучасних методик  по догляду та відновленню волосся та багаторічного досвіду роботи. Завдяки команді висококваліфікованих експертів нам вдалося запропонувати революційні методики реабілітації пошкодженого волосся з миттєвими результатами. В залежності від типу та стану Ваших локонів фахівці Martelle-studio порекомендують оптимальний варіант для швидкого та результативного відновлення структури волосся з довготривалим ефектом.

Замовити послугу інтенсивного догляду Біо-комплекс Ви зможете, як в режимі он-лайн на нашому сайті або ж у соціальних мережах, так і зв’язавшись з адміністрацією Martelle-studio.

Martelle-studio – це широкий вибір процедур по догляду та лікуванню знесиленого волосся з гарантованими результатами.