12
Лис

Біозавивка волосся

Біозавивка волосся – це сучасна процедура, основним завданням якої є досягнення бажаних локонів з безпечністю для волосся. Завдяки відсутності шкідливих речовин та вмісту основного діючого компоненту цистину досягається естетично привабливий та природній вигляд локонів.

Під час проведення процедури не пошкоджується структура волосся, що робить даний метод укладки сучасним вибором для отримання бажаних результатів з довготривалим ефектом.

Основними перевагами біозавивки волосся є :

  • Красиве, блискуче, хвилясте волосся;
  • Безпечність процедури;

Під час проведення  біозавивки застосовуються виключно біосполуки, які не містять тиноглеколевої кислоти та інших шкідливих речовин.

  • Швидкість проведення процедури;

Процес біозавивки займає до 3 годин в залежності від довжини та складності укладки.

  • Полегшення повсякденної укладки.

Локони після біозавивки відмінно підійдуть для будь-яких експериментів з іншими зачісками.

Процедура біозавивки рекомендується для здорового волосся будь-якої довжини з максимальним ефектом після проведення процедури до 6 місяців.

Для того, щоб результат біозавивки виправдав навіть найсміливіші очікування процес проведення процедури варто довіряти тільки досвідченим майстрам.

Замовити професійну біозавивку волосся у Львові

Martelle-studio пропонує проведення біозавивки локонів з абсолютною безпечністю для структури волосся. В залежності від бажаного результату, ми порекомендуємо оптимальний розмір локонів, які зроблять ваш образ неперевершеним. Під час проведення біозавивки волосся ми використовуємо виключно сертифіковані та оригінальні препарати, завдяки яким результат нового образу буде не тільки красивим та безпечним, але й довготривалим.

Martellestudio – це вдалий вибір для шанувальниць здорового, красивого та хвилястого волосся.

.