12
Лис

Detox очищення волосся та шкіри голови

Detox – це унікальна процедура, яка спрямована на комплексне очищення волосся та шкіри голови від наслідків бруду та факторів зовнішнього середовища. Завдяки залученню спеціальних Detox засобів відбувається глибоке та поступове очищення структури волосся та відновлення поверхневих шарів епідермісу. Як результат, після Detox процедури не тільки покращується загальний стан волосся та шкіра голови, але й попереджається його ламкість та випадіння. Крім того, процедура Detox є рекомендованою, як дієвий інструмент проти лупи.

Для того, щоб  Detox очищення волосся та шкіри голови відбувалося у відповідності до міжнародних косметологічних стандартів якості, процес відновлення варто довіряти виключно кваліфікованим експертам. Знайти оригінальні препарати, професійне обладнання та команду сертифікованих професіоналів Ви зможете в Martellestudio у Львові.

Замовити Detox очищення волосся та шкіри голови в Україні

Martelle-studio пропонує інноваційну послугу Detox очищення шкіри голови та знесиленого волосся. Завдяки використанню професійних Detox препаратів та новітніх методик очищення, відбувається не тільки миттєве оновлення волосся та шкіри голови, але й ліквідуються наслідки та причина утворення лупи. Відмінні результати після Detox процедури підтверджують відгуки від щасливих власниць здорового та красивого волосся.

Для замовлення послуги Detox очищення у Львові Вам необхідно або підтвердити заявку на проведення даної процедури на нашому сайті або зв’язатися з адміністрацією Martelle-studio.

Martelle-studio – це високий сервіс у обслуговування кожного клієнта та тільки оригінальні Detox препарати.