12
Лис

Фарбування з системою OLAPLEX

Активний захист OLAPLEX – це гармонійне поєднання відновлення та комплексного захисту волосся під час фарбування, тонування або висвітлювання. Завдяки інноваційному інгредієнту BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE, який входить до складу системи, забезпечується відмінний захист та живлення волосся в процесі реалізації будь-якої перукарської послуги. Як результат, з системою OLAPLEX можна безпечно та швидко змінити образ від темного до ідеально світлого, покращити результативність SPA послуг, а також захистити локони від впливів негативних факторів зовнішнього середовища. Результатом використання багатофункціональної системи OLAPLEX є живе, еластичне та блискуче волосся, стійкий колір та комплексне відновлення.

Багатофункціональна система OLAPLEX є рекомендованою, як лікувальна процедура для відновлення пошкодженого та посіченого волосся, а також, як дієвий інструмент захисту локонів в процесі фарбування.

Замовити послугу активний захист OLAPLEX в Україні

Martellestudio пропонує послугу інтенсивного відновлення та захисту пошкодженого волосся за допомогою інноваційної системи OLAPLEX. Завдяки команді кращих експертів та залученню тільки оригінальних препаратів OLAPLEX, процес відновлення виправдає найсміливіші очікування, а кардинальна зміна образу буде безпечною та результативною.

Замовити процедуру «активний захист OLAPLEX» та відновити пошкоджене волосся Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з адміністрацією Martelle-studio.

Martelle-studio – це вдалий вибір для реалізації перукарських послуг будь-якого рівня складності з гарантованими результатами.