12
Лис

Лікування вогнем Fire Cut

Fire Cut – це інноваційна лікувальна процедура, основним завданням якої є відновлення пошкодженого волосся за допомогою відкритого вогню. Особливістю процедури Fire Cut є можливість не тільки миттєво реанімувати пересушене волосся, але й на 80% ліквідувати посічені кінчики. Для хімії не рекомендується раз в 3 місяці запаює та не січуться

Процедура запаювання посічених кінчиків  Fire Cut є абсолютно безпечною та є рекомендованою до проведення раз в три місяці.  Результатом лікування волосся методом Fire Cut є живе, еластичне волосся з довготривалим захистом від майбутньої ламкості кінчиків.

Лікування вогнем Fire Cut. Особливості технології проведення.

Лікування вогнем Fire Cut  проводиться з врахуванням наступних етапів:

  • Глибоке очищення волосся;
  • Нанесення спеціалізованих лікувальних засобів для зволоження та живлення волосся;
  • Запаювання посічених кінчиків;
  • Заключний етап.

Відновлення волосся відкритим вогнем Fire Cut – це не простий процес, який передбачає не тільки залучення спеціалізованого обладнання, але правильне виконання кожного етапу процедури. Саме тому, процес відновлення волосся за методом Fire Cut варто довіряти виключно кваліфікованим експертам.

Замовити лікування вогнем Fire Cut у Львові

Martellestudio пропонує інноваційну та унікальну процедуру лікування та відновлення посіченого волосся відкритим вогнем Fire Cut. Завдяки команді кваліфікованих експертів та залученню оригінальних препаратів La Biostelique результат лікування перевершить найсміливіші очікування та ліквідує посічені кінчики. Відмінний ефект від процедури Fire Cut підтверджують відгуки від щасливих власниць здорового та відновленого волосся.

Замовити SPA послугу лікування та відновлення посіченого волосся методикою Fire Cut  Ви можете у будь-який зручний для Вас час. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами Martelle-studio.

Martelle-studio – це вдалий вибір для швидкого та сучасного відновлення пошкодженого волосся та тільки доступні ціни.