12
Лис

Полірування – експерт проти посічених кінчиків

Полірування – це інноваційна технологія зняття посічених кінчиків без втрати загальної довжини волосся. Процедура Полірування відбувається за допомогою професійної машинки з спеціальною насадкою, яка забезпечує обережне усування пошкоджених кінчиків з повним збереженням форми та довжини локонів. Після проведення процедури, волосся стає  не тільки живим, еластичним та слухняним, але й захищеним від майбутньої ламкості кінчиків.

Основним перевагами полірування є:

  • 100% збереження довжини волосся;
  • Ліквідація посічених кінчиків машинним методом;
  • Еластичне та слухняне волосся;
  • Попередження майбутньої ламкості кінчиків;
  • Безпечність процедури.

Процедура полірування волосся – це складний процес, який вимагає не тільки багаторічного досвіду роботи, але й залучення професійного обладнання. Саме тому, полірування волосся машинним методом варто довіряти виключно кваліфікованим експертам.

Замовити інноваційну послугу проти посічених кінчиків Полірування у Львові

Martelle-studio пропонує сучасну послугу полірування з використанням професійного обладнання. Завдяки залученню сучасної машинки з спеціалізованими насадками ми легко можемо ліквідувати посічені кінчики з 100% збереженням довжини волосся.

Отримати консультацію або записатися на послугу Полірування Ви можете вже сьогодні. Для попереднього запису на послугу Полірування Вам необхідно лише зв’язатися з адміністрацією Martelle-studio.

Martellestudio – це сучасні методи боротьби з посіченими кінчиками з вражаючими результатами.