12
Лис

Вітамінний коктейль

Процедура Вітамінний коктейль – це справжня знахідка для пошкодженого та знесиленого волосся. Вітамінний коктейль є представленим у вигляді регенеруючої маски, яка є ідеальним вибором для сухого, слабкого та  пошкодженого хімічними обробками волосся. Завдяки вмісту морських мікроелементів, кітозану, масла карієс, жолоба, амінокислот пшениці та просу відбувається миттєве живлення та відновлення волосся на структурному рівні. Крім того, до складу маски входить звіробій та календула, які попереджають почервоніння та появу лупи. Як результат, Вітамінний коктейль є сучасним експрес-методом відновлення волосся з миттєвим та довготривалим результатом.

Для того, щоб результати реабілітації волосся виправдали всі сподівання варто обирати виключно сертифіковані та оригінальні препарати.

Замовити СПА догляд за волоссям Вітамінний коктейль у Львові

Martelle-studio – це вдалий вибір для швидкої реабілітації пошкодженого та знесиленого волосся з миттєвими результатами. В нашому арсеналі тільки оригінальні та сучасні препарати, завдяки яким ми зможемо швидко повернути тьмяному та ламкому волоссю втрачений блиск, пружність та еластичність.

Відновити пошкоджене волосся та замовити послугу Вітамінний коктейль Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з адміністрацією Martelle-studio. В залежності від стану та індивідуальних особливостей Вашого волосся кваліфіковані експерти Martelle-studio порекомендують Вам оптимальну процедуру відновлення та лікування волосся з гарантованими результатами.

Martelle-studio – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, відмінний сервіс у обслуговування та виключно оригінальні препарати.